Wyślij wiadomość
Dom

Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co. Ltd.,z siedzibą w Chengdu, południowo-zachodni Chinach, jest wiodącym dostawcą wysokiej klasy części odpornych na zużycie i precyzyjnych narzędzi do cięcia.

 

Minjiang jest liderem w branży od 30 lat i jest zaangażowany w dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów.Nasze szerokie portfolio produktów jest zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność i wydajność przy jednoczesnym zminimalizowaniu zużyciaNasze zaangażowanie w rozwój produktów i poprawę jakości pozwoliło nam pozostać w czołówce branży przez dziesięciolecia.

 

Dzięki ciągłemu rozwojowi, stworzyliśmy teraz kompletną linię produkcyjną, linię produkcyjną gotowego produktu i kompletny system inspekcji.ISO 9001:2015Obecnie zajmujemy się opracowywaniem i produkcjąCzęści i łożyska z węglanu wolframu, narzędzia do przędz rurociągów naftowych, narzędzia CNC, ostrza do rozbijania baterii litowej i inne produkty na zamówienie.

 

Zbudowaliśmy zespół doświadczonych inżynierów, którzy pracują z najnowocześniejszą technologią, aby klienci mogli korzystać z najwyższej jakości produktów i usług.Zaangażowanie firmy w doskonałość wyraża się w rygorystycznych środkach kontroli jakości i zaangażowaniu w dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientówZ naciskiem na jakość i niezawodność, staramy się być zaufanym partnerem dla naszych klientów.

 

Wierzymy, że jakość jest kluczem do naszego sukcesu i dlatego dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy.Ponadto, jesteśmy również zaangażowani w zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej obsługi klienta.

 

Z niecierpliwością czekamy na współpracę i pomoc w znalezieniu odpowiednich produktów.

 

Chiny Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. profil firmy 0

 

WYRÓBNIK

 

Chiny Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. profil firmy 1

 

Chiny Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. profil firmy 2

 

Wystawy

 

Chiny Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. profil firmy 3

 

Chiny Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. profil firmy 4

 

Nagrody

 

Chiny Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. profil firmy 5

 

Chiny Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. profil firmy 6

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Nasza historia

 

Nasza firma ma długą i pełną sukcesów historię.

 

Chiny Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. profil firmy 0

  • W 1992 roku założyciel rozpoczął rozwój i produkcję dysz z węglików spiekanych.Jest to pierwsza linia produktów firmy, dostarczana do spółki joint venture Hughes w Chengdu.
  • W 2004 roku uruchomiliśmy linię do produkcji narzędzi do gwintowania z węglików spiekanych, która od tego czasu stała się naszym sztandarowym produktem.
  • Od 2006 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o narzędzia skrawające CNC.
  • Rok później, w 2007 roku, rozpoczęliśmy we własnym zakresie produkcję półfabrykatów z węglików spiekanych.Od tego czasu stale poprawiamy jakość naszych produktów i opracowujemy kolejne formy produktów.
  • W 2014 roku rozpoczęliśmy głęboką współpracę z Uniwersytetem Sichuan w celu opracowania elementów frezów z węglików spiekanych.
  • Na początku 2019 roku uruchamiamy nasz projekt łożyska promieniowego TC.
  • Kontynuujemy nasz rozwój dzięki utworzeniu w 2022 roku naszego warsztatu produkującego ostrza dla przemysłu akumulatorowego.
  • W celu lepszego zaspokojenia wymagań naszych klientów oraz zwiększenia mocy produkcyjnych budujemy nowy zakład i spodziewamy się rozpoczęcia produkcji w 2024 roku.
Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Bliski Wschód

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : HL

Ilość pracowników : 160~220

Rok założenia : 1992

pc Export : 10% - 20%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Chengdu Minjiang Precision Cutting Tool Co., Ltd. Certyfikaty